Home / Články / Ze světa / GS1 Czech Republic partnerem nové sekce kongresu EASTLOG 2013
26. 04. 2013

GS1 Czech Republic partnerem nové sekce kongresu EASTLOG 2013

Napsal  Administrator
Hodnotit
(0 voleb)

26.04.2013:

Sdružení GS1 Czech Republic poskytlo partnerství novému workshopu orientovanému na logistiku ve zdravotnictví PHARMALOG. Půldenní seminář proběhne 23. května v rámci mezinárodního logistického kongresu EASTLOG. Obchodní ředitel GS1 Czech Republic Michal Bílý zde vystoupí s prezentací o připravované povinnosti označovat balení léčivých přípravků 2D kódy GS1 DataMatrix.
 

V hlavním konferenčním programu věnovaném trendům na logistickém trhu TRENDLOG vystoupí Jiří Cee, vedoucí logistiky značky ŠKODA AUTO a Robert Bartoníček, vedoucí plánování logistiky výroby vozů této automobilky. Hovořit budou o rozsáhlých změnách v logistice automobilky, které jsou nezbytným předpokladem efektivní výroby rostoucího počtu modelů.

ECR a GS1: soutěž Speed Docking 2013

Hlavním řečníkem retailové části kongresu bude Thomas Tillemans, Head of Logistics Network Development, H.J. Heinz Supply Chain Europe. Promluví o společné iniciativě organizací ECR a GS1 „Speed Docking“, která firmě pomohla zvýšit efektivitu vykládky na distribučních centrech. Účastníci konference TRENDLOG se však mohou těšit i na případové studie firem jako Pivovary Staropramen či z oblasti automotive firem ZF a Schnellecke. Kromě dalších témat chybět nebude ani tradiční přednáška o stavu ekonomiky, kterou letos přednese David Marek ze společnosti Patria Finance.

Na loňskou premiéru workshopu PACKLOG, na kterém se organizačně podílelo také sdružení GS1 Czech Republic, navazuje letošní ročník v čele s přednáškou o druhotném využití obalů, zejména v uzavřených materiálových tocích. Přednese ji specialista na obalové technologie v logistice, Michael Rada ze společnosti SUMISHO GLOBAL LOGISTICS EUROPE.

Novinka: PHARMALOG

Program doplňují dva nové workshopy. PHARMALOG je určen pro pracovníky zodpovědné za logistiku ve zdravotnictví a v distribuci léčiv. Hovořit se bude o optimalizaci logistiky v nemocnicích, podmínkách pro distribuci, ale také o technologiích. Michal Bílý z GS1 Czech Republic bude hovořit o dopadech připravované povinnosti označovat léčiva 2D kódem na celý dodavatelský řetězec.

Workshop PRODLOG, který se bude zabývat logistickou podporou výroby, pak uvítá několik významných mluvčích. Klíčovým řečníkem bude Josef Černý ze společnosti ICZ, který se bude zabývat chápáním významu a postavení logistiky ve výrobních podnicích.

Po několikaleté přestávce se vrací také seminář určený HR manažerům v logistice – HRLOG, tentokrát pod patronací personálně-poradenské firmy INDEX NOSLUŠ.

Program konferenčního dne uzavře oblíbená networkingová akce Logistický Business Mixer, která v květnu proběhne v karibském stylu.

Více o programu i o jednotlivých konferenčních částech naleznete na www.eastlog.cz.

Více zde

Poslední komentáře

Není dostupný žádný obrázek.

Z Facebooku

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com