Home / Články / Z atteya.net / ApplStream pro FEZKO Thierry a.s.
27. 07. 2010

ApplStream pro FEZKO Thierry a.s.

Napsal  Administrator
Hodnotit
(0 voleb)

Efektivní reporting z "velkého" ERP Oracle E-Business Suite.

Ve společnosti FEZKO Thierry ukončili 1. 11. 2008 implementaci informačního systému Oracle E-Business Suite, který dnes zasahuje do všech oblastí společnosti a to od prodeje, TPV, výroby, řízení projektů přes finance, až po logistiku a sklady. Stávající reportovací nástroje nebyly příliš efektivní a každé jejich přizpůsobení bylo velice finančně nákladné.

Změna musela přijít

Tvorba reportů v novém informačním systému Oracle EBS byla velmi zdlouhavá a nákladná. Reporty byly velmi jednoúčelové a každá nová varianta, nebo změna existujícího reportu vyžadovala neakceptovatelné náklady, říká vedoucí informatiky Radim Juchelka. Potřebovali jsme nástroj pro rychlý, koncepční a operativní reporting a pro uživatelské vytváření libovolných variant reportů bez nutnosti nákladného programování nových sestav.

Proč právě společnost ATTEYA Group s jejich nástrojem?

ApplStream® nám pomohl vyřešit krizovou situaci v oblasti reportingu z nového ERP systému na konci implementace a uvedení do produktivního provozu. Nepoužitelnost tzv. standardních sestav v ERP a zdlouhavá, těžkopádná a nákladná tvorba nových sestav byla nahrazena pružným a rychlým reportingovým systémem pracujícím v reálném čase (on-line) s daty produkčního systému a poskytujícím nástroj pro tvorbu téměř libovolných variant reportů samotným uživatelem.

Rychlá a úspěšná implementace

Implementace portálu ApplStream® probíhala v podstatě "bez našeho vědomí" a "na pozadí" konstatuje pan Juchelka. Z naší strany jsme poskytli dokumentaci ERP řešení, společnost ATTEYA Group vybraný modul samostatně vzdáleně nastavila, následovalo naše testování a školení uživatelů, sepsání připomínek, zapracování připomínek do portálu a akceptace řešení. Celá implementace probíhala naprosto bezproblémovým procesem a velice rychle.
Technické provedení celého řešení je koncipováno do jednotlivých modulů, podobně jako je ERP s tím, že jednotlivé moduly jsou mezi sebou aktivně propojené. DNA Technologii, kterou ApplStream používá je unikátní v tom, že inteligentně sestavuje a optimalizuje SQL dotazy, které se posílají na server. Obrovskou výhodou je okamžitá odezva a vrácení výsledku neboli reportu na obrazovku uživatele. Podle statistik dnes tato technologie zpracuje 92% dotazů do jedné sekundy a pouhé 2,3% přesáhne jednu minutu.

Mgr. Radim Juchelka
Manager IT ve společnosti FEZKO Thierry a.s.

Několik slov za dodavatele

Jsem velice rád a cením si důvěry, kterou do nás a našeho řešení vložil management
FEZKA.  Budeme dělat maximum pro rozvoj naší spolupráce a plnění požadavků uživatelů. Tento krok vidím jako začátek spolupráce se špičkovým evropským výrobcem textilií pro automobilový průmysl.
Pavel Černý
Ředitel společnosti ATTEYA Group, s.r.o.

Více zde

Poslední komentáře

Není dostupný žádný obrázek.

Z Facebooku

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com